Agnieszka Daszewska-Podhalicz

Akredytowany Home Stager

Approved

Agnieszka z wykształcenia jest architektem. Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Warszawskiej.

Przez wiele lat doradzała klientom biznesowym jak urządzić swoje biura, aby tworzyły przyjazne środowisko pracy. Podobnie projektowała wnętrza mieszkań i domów dla osób prywatnych.

Zawsze interesował ją rynek nieruchomosci i możliwość połączenia umiejętności projektowych ze sprzedażą oferowanych lokali. Jak przekonać potencjalnych nabywców, aby w prezentowanym wnętrzu zobaczyli miejsce dla siebie? Na to pytanie znalazła odpowiedz na szkoleniu z zakresu home stagingu prowadzonym przez House Doctor Polska – obecnie „The Stage-It-Up Network”. Od tego czasu z powodzeniem realizuje kolejne metamorfozy wnętrz. Poprzez zastosowanie odpowiedniej kolorystyki, uporządkowanie przestrzeni, nadanie właściwych funkcji poszczególnym pomieszczeniom – wnętrza nabierają uniwersalnego charakteru. Wszystko to sprawia, że klient natychmiast chce kupić lub wynająć właśnie to mieszkanie i w nim zamieszkać.

„Doskonale rozumiem różnicę między ciepłym domem a mieszkaniem na sprzedaż. I nad tym pracuję: nabywca zamiast aromatycznych wspomnień rodzinnych obiadów zobaczy piękne, żywe mieszkanie, w którym urządzi się jak tylko zechce i będzie w stanie wyobrazić sobie siebie, swoją rodzinę i swoje przedmioty w tym nowym wnętrzu.”

Agnieszka Daszewska
Dane kontaktowe
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies