Agnieszka Petryczkiewicz

Akredytowany Home Stager

Approved

Agnieszka pierwszy raz zetknęła się z ideą home stagingu podczas rocznego pobytu w USA w 2006 roku. Wróciła do Polski zafascynowana emitowanymi w amerykańskiej telewizji programami wnętrzarskimi, wśród których wiele traktowało o tym jak najlepiej przygotować mieszkanie pod przyszłą sprzedaż podnosząc jego wartość i atrakcyjność. W Polsce pierwsze wnętrzarskie programy TV miały ujrzeć światło dzienne dopiero za kilka lat a o home stagingu słyszało niewielu. Jednak Agnieszka jest marzycielką, która stąpa mocno po ziemi i choć wdrożenie swoich marzeń w życie zajęło jej 5 lat, nie żałuje tego czasu. Dopiero od 2-3 lat klienci stali się gotowi i bardziej otwarci na usługi takie jak home staging.

Akredytacja 2016

Każde marzenie zaczyna się od pierwszego kroku a te Agnieszka skierowała – trochę przez szczęśliwy przypadek – do House Doctor Polska. Pierwszą osobą, która odebrała telefon i z którą rozmawiała na temat kursu home stagingu był nie kto inny jak Dyrektor Generalny Stage-It-Up (wtedy House Doctor Polska) – Grzegorz Pietrucha. Później wydarzenia potoczyły się błyskawicznie. Po kursie, w 2013 roku Agnieszka powołała do życia swoją firmę Home Staging Studio AP i wiedziała, że to jest właśnie to na co czekała.

Działalność Agnieszki została dostrzeżona także przez jej pierwszych nauczycieli – House Doctor Polska, którzy zaprosili ją do podzieleniem się doświadczeniami podczas szkoleń home stagingowych.

Aktualnie Agnieszka realizuje swoje własne projekty a także współpracuje z jedną z wiodących warszawskich agencji nieruchomości. Ma na swoim koncie kilkanaście realizacji – od kawalerek w suterenie, poprzez aranżowanie przestrzeni publicznej aż po staging apartamentów. Kluczem do sukcesu okazała się wierność swoim marzeniom, konsekwentne ich realizowanie oraz współpraca z inspirującymi, twórczymi ludźmi.

Agnieszka chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z młodszymi adeptami kursów, którzy zawsze mogą liczyć na jej otwartość i dobrą energię. Klienci doceniają twórcze ale praktyczne a także konsekwentne podejście Agnieszki do realizowanych projektów. Z zaufaniem oddają w jej ręce swoje mieszkania, które ona z pasją aranżuje podnosząc ich atrakcyjność na rynku.

Prywatnie Agnieszka jest mamą dwójki dzieci, zapaloną niedawno amatorką sportów wodno-deskowych, chilloutu, podróży i dobrej lektury.

Agnieszki dane są dostępne pod zdjęciem. Agnieszkę i jej prace można znaleźć także na jej prywatnym profilu na FB, na Pintereście oraz na Houzz.

Agnieszka Petryczkiewicz - Akredytowany home stager
Dane kontaktowe
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies