Dymitr Kalashnikov

Fotografia wnętrz

Approved

Dymitr jest fotografem z ponad 20-letnim doświadczeniem, który już od 13 lat specjalizuje się w fotografii wnętrz. Posiada bogate portfolio, które składa się z sesji zdjęciowych wnętrz, prywatnych domów, restauracji, biur, ale także architektury. Zdjęcia jego autorstwa zostały opublikowane w czołowych czasopismach poświęconych wykończeniu wnętrz wychodzących m.in. w Rosji, na Litwie i w Polsce. Wykonane przez Dymitra sesje fotograficzne można znaleźć w takich czasopismach jak ELLE DECORATION, SALON, THE BEST INTERIORS, ŚWIAT REZYDENCJI WNĘTRZ I OGRODOW, INTERIOR+DESIGN, ARCHIDOM, DOMUS, AD MAGAZINE, MEZONIN, NAMAS IR AS i wielu innych.

Przykłady lampek / żarówek

Przykłady lampek / żarówek

Wieloletnie obcowanie ze wspaniałymi obiektami sztuki wyrzeźbiło w nim zdolności do projektowania oświetlenia dekoracyjnego, które pozwoliły Dymitrowi rozszerzyć swą działalność i stać się jednym z ekspertów w dziedzinie wykończenia wnętrz.

Strona internetowe

Strona internetowa

Przygoda Dymitra ze Stage-It-Up zaczęła się stosunkowo niedawno, ale w bardzo krótkim czasie Dymitr wykonał wiele fantastycznych i innowatorskich sesji zdjęciowych wnętrz, scenografii i otoczenia. Otwarty na eksperymentowanie, Dymitr wraz ze swoim talentem i wyczuciem wnętrz, jest nieocenionym ogniwem zespołu firmy.

Dymitr prowadzi dwie strony internetowe. Jedną poświęconą forografii, a drugiej oświetleniu. Kliknij na ikonkę aby przejść do stron.

 

Dmitry Kalashnikov
Adres
www.letitled.com
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies