Gabriela Wagner

Ekspert Feng Shui dla mistrzów!

Approved

„Jeżeli Twój dom ma problem  i źle się w  nim dzieje, to wszystko inne nie ma sensu.”

Gabriela jest doradcą ds. nieruchomości i Akredytowanym Home Stagerem sieci „The Stage-It-Up Network”. Jest także ekspertem i wykładowca Feng Shui w Akademii Feng Shui we Wrocławiu oraz absolwentką Mastery Academy of Chinese Methaphisics. Z wykształcenia magister kulturoznawstwa, dziennikarz, specjalista ds. Public Relations, pasjonatka teatru i  psychologii motywacyjnej.

Swoją pracę z nieruchomościami rozpoczynała od wielkiej pasji do poprawy życia poprzez zmiany w aranżacji domów i mieszkań, osiągając spektakularne sukcesy w poprawie życia klientów.

Doświadczenia zbierała pracując nad ekspertyzami domów przed budową, konsultacją planów, działek, rzutów domów w budowie i mieszkań. Wielbicielka szybkich i skutecznych metamorfoz wnętrz.

Jest dyplomowanym homestagerem, przygotowuje nieruchomości do sprzedaży podnosząc ich atrakcyjność inspirując i pokazując klientom, jak mogliby mieszkać, w efekcie czego nieruchomości sprzedają się bardzo szybko.

Doradca ds. nieruchomości,  z pomocą którego znajdziesz swój dom na dobre!

Przygoda Gabrieli z firmą zaczęła się od jej uczestnictwie w kursie home stagingu w Katowicach w 2014 roku, a już kilka miesięcy później Gabriela nawiązała z nami współpracę w zakresie trenera Feng Shui podczas naszego szkolenia zaawansowanego. Jako ekspert of Feng Shui i home stager w jednym, Gabriela prowadzi wykłady i przeprowadza analizy nieruchomości naszych klientów patrząc na nie z dwóch różnych perspektyw. Co jest zadziwiające – bez względu na to, czy Gabriela wykorzystuje techniki Feng Shui czy też zasady home stagingu, diagnozy obszarów problematycznych w nieruchomościach klientów są zawsze takie same!

Wykłady Gabrieli podczas szkoleń są zawsze połączeniem teorii z analizą konkretnej nieruchomości. Wykłady są doceniane i wysłuchiwane z ogromną ciekawością nawet przez największych sceptyków Feng Shui.

Gabriela jest nieocenioną częścią zespołu Trenerów Stage-It-Up. W Katowicach, Gabriela prowadzi zajęcia z home stagingu w części warsztatowej – kolorystyka i aranżacje przestrzenne.

Gabriela Wagner
Dane kontaktowe
Adres
FS STUDIO Gabriela Wagner
ul. Urocza 7
Katowice
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies