Grzegorz Pietrucha

Akredytowany Konsultant Sieci House Doctor® Netowrk

Approved

Grzegorz jest założycielem i pomysłodawcą marki „The Stage-It-Up Network”, powstałej w 2015 roku. Na rynku nieruchomości działa już od 2008 roku, a w 2010 roku uzyskał tytuł akredytowanego home stagera brytyjskiej marki home stagingowej „The House Doctor”.

Od prawie pięciu lat prowadzi szkolenia z home stagingu – początkowo pod marką HouseDoctorPolska, a obecnie pod własną marką „The Stage-It-Up-Network”. Pasjonat architektury, aranżacji i dekoracji wnętrz, permanentny propagator idei home stagingu w Polsce. Tajniki home stagingu i projektowania wnętrz zgłębiał pod okiem Ann Maurice, pionierki home stagingu w Wielkiej Brytanii. Jest akredytowanym home stagerem założonej przez nią Sieci „The House Doctor® Network” i jako jedyna osoba w Polsce przeszedł przez cały cykl szkoleniowy z dziedziny home stagingu w Wielkiej Brytanii.

Grzegorz jest pierwszą osobą w Polsce, która zajęła się tematyką home stagingu (lub jedną z pierwszych) i która już w 2008 roku zaczęła wdrażać w kraju te znane wówczas tylko na zachodzie usługi. Grzegorz współpracuje jako doradca i konsultant z licznymi agencjami pośrednictwa, pośrednikami indywidualnymi, firmami deweloperskimi i innymi firmami z branży w zakresie kreowania wizerunku nieruchomości, zarówno na rynku wtórnym w zakresie home stagingu, jak i na rynku pierwotnym.

Grzegorz jest głównym wykładowcą na szkoleniach Stage-It-Up i posiada ogromne doświadczenie w branży – ma za sobą realizację już ponad stu zleceń w home stagingu, projektowaniu i wykończeniu wnętrz, a także w project managemencie. W Polsce jak i zagranicą. Zajmuje się także samym pośrednictwem na rynku nieruchomości luksusowych jak i coachingiem wyszkolonych już ponad 500 home stagerów.

To w połączeniu z ówczesnym sześcioletnim doświadczeniem w pracy w międzynarodowych firmach konsultingowych jako analityk finansowy i biznesowy sprawia, że Grzegorz jest niekwestionowanym ekspertem i autorytetem w branży nieruchomości i home stagingu. Dzięki temu posiada holistyczne spojrzenie na zagadnienie technik prezentacji nieruchomości jako dekorator, marketingowiec, biznesmen i analityk w jednym.

Utrzymując stałe kontakty z partnerami biznesowymi na zachodzie, Grzegorz dba o to aby wszelkie nowinki i trendy pojawiające się na zachodzie były także od razu wdrażane w kraju.

Doświadczenia zawodowe

12140068_1076979172323004_2356292308965987841_o2015 – do dziś – „The Stage-It-Up Network” – Założyciel i Dyrektor Zarządzający.

The Stage-It-Up Network zajmuje się home stagingiem, doradztwem na rynku nieruchomości, projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. Grzegorz pełniąc funkcję Dyrektora Zarządzającego zajmuje się, oprócz szkoleń, także rozwojem i marketingiem Sieci w Polsce i zagranicą.

2012 – 2015 – HouseDoctorPolska – Dyrektor Marki

2004 – 2008 – PwC Polska sp. z o.o.

Dział Corporate Finance – due diligence – menadżer w dziale fuzji i przejęć, odpowiedzialny za analizy finansowe i biznesowe polskich firm kupowanych przez podmioty zagraniczne. Zakwalifikowany do prestiżowego programu „The Leadership Challenge„, którym objęty jest 1% pracowników firmy.

2002 – 2004 – Deloitte.

Senior Konsultant w dziale audytu finansowego.

Edukacja

2008 -2010 – Cykl szkoleń home staging w Sieci „The House Doctor® Network”, ukończony uzyskaniem tytułu „Akredytowanego Konsultanta
2001 – Universite de Poitiers, Francja, Wydział Nauk Ekonomicznych, Socrates-Erasmus
1997 – 2002 – Szkoła Głowna Handlowa, Finanse i Bankowość, ukończone z dyplomem „Top Ten
1992 – 1997 – Liceum polsko – francuskie z językiem wykładowym francuskim im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie

Obszary zainteresowań

Wnętrzarstwo
Językoznawstwo
Historia
Miłośnik psów
Nieruchomości
Podróże dalekie i bliskie

Grzegorz Pietrucha
Adres
Centrum Żoliborz Adres: plac Inwalidów 10 01-552 Warszawa Telefon: 502 065 266
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies