Izabella Dębek

Sztuka i Kreacja Przestrzeni

Approved

Iza przejęła rolę Dyrektora Kreatywnego i Artystycznego od Anny Polanowskiej, która przez długi czas współpracowała ze Stage-It-Up jako kreator i artysta w jednym. Obecnie Anna skierowała swoje biznesowe zainteresowania w innym kierunku, gdzie życzymy jej powodzenia!

Najbardziej doświadczona home stagerka w Polsce Iza zajmuje się home stagingiem prawie że od pierwszych dni występowania tej usługi na polskim rynku, wówczas działającą pod marką House Doctor® – i dzięki temu dziś z powodzeniem możemy powiedzieć, że Iza staje się naszym nowym Dyrektorem Kreatywnym i Artystycznym. Iza – kochamy Cię za to, że jesteś z nami od samego początku i za widoczny w tym czasie niewyobrażalny rozwój, poparty uznaniem klientów, kursantów i rynku.

Iza jest z wykształcenia projektantem terenów zieleni i plastykiem – dekoratorem wnętrz. Szczęśliwa mama trojga dzieci, zrealizowana w domu, przez wiele lat poszukiwała swojej drogi zawodowej. Zawsze najbardziej interesowały ją wnętrza, od dzieciństwa największą przyjemność sprawiało jej przestawianie mebli i zmiana wystroju własnego pokoju. Od zawsze doradzała bliższym i dalszym znajomym. Umie poprawić funkcjonalność nawet najmniejszego i najbardziej nieustawnego wnętrza.  W 2007 roku po emisji serialu  „Zaklinacze wnętrz” (serial TV Ann Maurice) wiedziała, że to jest zawód, który chce uprawiać i tym samym home staging okazał się jej powołaniem i jedną z największych życiowych pasji.

Droga do realizacji tego marzenia była długa, ale teraz Iza może pochwalić się prawie pięcioletnim doświadczeniem w branży home stagingu, projektowania wnętrz i koordynacji prac wykończeniowych. Ma za sobą realizację blisko 100  zleceń, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych osób w Polsce w tej dziedzinie. Uwielbia pierwsze wejście do nowej nieruchomości, w każdej z nich potrafi dostrzec potencjał i z pasją zajmuje się nadawaniem wyrazu i charakteru gotowym wnętrzom przy często ograniczonym budżecie.

Iza jest mistrzynią organizacji i logistyki uwielbia działanie i efekty metamorfozy.

Iza w codziennej pracy spotyka się z wieloma stylami, potrafi pracować z każdym z nich w zleceniach home stagingowych jak i przy projektach indywidualnych.

Poza wnętrzarstwem i nieruchomościami interesuje się budownictwem modułowym i energooszczędnym. Interesują ją nowoczesne i niestandardowe rozwiązania, nie boi się eksperymentować. Z tej pasji powstanie wkrótce jej nowy dom, pierwszy prototypowy dom mieszkalny zrealizowany w technologii całkowicie prefabrykowanych, monolitycznych modułów betonowych.

W szkoleniu ocenie aranżacji przestrzennych, Iza razem z Anną Polanowską lub samodzielnie udziela konstruktywnych porad kursantom jak przygotowywać nieruchomości – w szczególności te przeznaczone na wynajem!

Izabella Dębek
Dane kontaktowe
Adres
Centrum Żoliborz Adres: plac Inwalidów 10 01-552 Warszawa Telefon: 507 633 513
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies