Izabella Dębek

Projektowanie wnętrz, Akredytowany Home Stager

Approved

Iza zajmuje się home stagingiem prawie że od pierwszych dni występowania tej usługi na polskim rynku, wówczas działającą pod marką House Doctor®.

notstudio-com-4271Z wykształcenia jest projektantem terenów zieleni i plastykiem – dekoratorem wnętrz. Szczęśliwa mama trojga dzieci, zrealizowana w domu, przez wiele lat poszukiwała swojej drogi zawodowej. Zawsze najbardziej interesowały ją wnętrza, od dzieciństwa największą przyjemność sprawiało jej przestawianie mebli i zmiana wystroju własnego pokoju. Od zawsze doradzała bliższym i dalszym znajomym. Umie poprawić funkcjonalność nawet najmniejszego i najbardziej nieustawnego wnętrza.  W 2007 roku po emisji serialu  „Zaklinacze wnętrz” (serial TV Ann Maurice) wiedziała, że to jest zawód, który chce uprawiać i tym samym home staging okazał się jej powołaniem i jedną z największych życiowych pasji.

Droga do realizacji tego marzenia była długa, ale teraz Iza może pochwalić się prawie czteroletnim doświadczeniem w branży home stagingu, projektowania wnętrz i koordynacji prac wykończeniowych. Ma za sobą realizację blisko 100  zleceń, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych osób w Polsce w tej dziedzinie. Uwielbia pierwsze wejście do nowej nieruchomości, w każdej z nich potrafi dostrzec potencjał i z pasją zajmuje się nadawaniem wyrazu i charakteru gotowym wnętrzom przy często ograniczonym budżecie.

Iza jest mistrzynią organizacji i logistyki uwielbia działanie i efekty metamorfozy.

HomeStaging_Katowice

HomeStaging_Katowice

Iza w codziennej pracy spotyka się z wieloma stylami, potrafi pracować z każdym z nich w zleceniach home stagingowych jak i przy projektach indywidualnych.

Poza wnętrzarstwem i nieruchomościami interesuje się budownictwem modułowym i energooszczędnym. Interesują ją nowoczesne i niestandardowe rozwiązania, nie boi się eksperymentować. Z tej pasji powstanie wkrótce jej nowy dom, pierwszy prototypowy dom mieszkalny zrealizowany w technologii całkowicie prefabrykowanych, monolitycznych modułów betonowych.

Iza

Izabella Dębek
Dane kontaktowe
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies