Izabella Dębek

Dyr. ds. Szkoleń, Projektowanie wnętrz, Akredytowany Home Stager

Approved

Iza zajmuje się home stagingiem prawie że od pierwszych dni występowania tej usługi na polskim rynku, wówczas działającą pod marką House Doctor®.

notstudio-com-4271Z wykształcenia jest projektantem terenów zieleni i plastykiem – dekoratorem wnętrz. Szczęśliwa mama trojga dzieci, zrealizowana w domu, przez wiele lat poszukiwała swojej drogi zawodowej. Zawsze najbardziej interesowały ją wnętrza, od dzieciństwa największą przyjemność sprawiało jej przestawianie mebli i zmiana wystroju własnego pokoju. Od zawsze doradzała bliższym i dalszym znajomym. Umie poprawić funkcjonalność nawet najmniejszego i najbardziej nieustawnego wnętrza.  W 2007 roku po emisji serialu  „Zaklinacze wnętrz” (serial TV Ann Maurice) wiedziała, że to jest zawód, który chce uprawiać i tym samym home staging okazał się jej powołaniem i jedną z największych życiowych pasji.

Droga do realizacji tego marzenia była długa, ale teraz Iza może pochwalić się prawie pięcioletnim doświadczeniem w branży home stagingu, projektowania wnętrz i koordynacji prac wykończeniowych. Ma za sobą realizację blisko 100  zleceń, co czyni ją jedną z najbardziej doświadczonych osób w Polsce w tej dziedzinie. Uwielbia pierwsze wejście do nowej nieruchomości, w każdej z nich potrafi dostrzec potencjał i z pasją zajmuje się nadawaniem wyrazu i charakteru gotowym wnętrzom przy często ograniczonym budżecie.

Iza jest mistrzynią organizacji i logistyki uwielbia działanie i efekty metamorfozy.

HomeStaging_Katowice

HomeStaging_Katowice

Iza w codziennej pracy spotyka się z wieloma stylami, potrafi pracować z każdym z nich w zleceniach home stagingowych jak i przy projektach indywidualnych.

Poza wnętrzarstwem i nieruchomościami interesuje się budownictwem modułowym i energooszczędnym. Interesują ją nowoczesne i niestandardowe rozwiązania, nie boi się eksperymentować. Z tej pasji powstanie wkrótce jej nowy dom, pierwszy prototypowy dom mieszkalny zrealizowany w technologii całkowicie prefabrykowanych, monolitycznych modułów betonowych.

W szkoleniu ocenie aranżacji przestrzennych, Iza razem z Anną Polanowską lub samodzielnie udziela konstruktywnych porad kursantom jak przygotowywać nieruchomości – w szczególności te przeznaczone na wynajem!

Iza

Izabella Dębek
Dane kontaktowe
Adres
Centrum Żoliborz Adres: plac Inwalidów 10 01-552 Warszawa Telefon: 507 633 513
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies