Katarzyna Buława

Akredytowany Home Stager

Approved

Z wykształcenia jestem prawnikiem i rzeczoznawcą majątkowym.

Na rynku nieruchomości działam aktywnie od 2012 roku, w którym uzyskałam państwowe uprawnienia zawodowe w zakresie wyceny nieruchomości.

Na co dzień prowadzę kancelarię, gdzie zajmuję się doradztwem prawnym związanym z obsługą rynku nieruchomości oraz wydawaniem opinii o wartości praw związanych z nieruchomościami. Współtworzę markę Home Staging Eksperci oraz aktywnie współpracuję z agencją nieruchomości Prime Location, zajmując się pośrednictwem na rynku nieruchomości.

Nieruchomości to nie tylko mój zawód, ale też pasja. Stylizacja wnętrz fascynowała mnie od zawsze, a idąc w kierunku realizacji marzeń ukończyłam szkolenia z zakresu home stagingu prowadzone przez House Doctor Polska – obecnie „The Stage-It-Up Network”.

Jak pracuję jako home stagner?

Swoje doświadczenie zawodowe w wycenie nieruchomości wykorzystuję obecnie w home stagingu. Po obejrzeniu nieruchomości określam jej mocne strony, które warte są wyeksponowania i które w rezultacie bezpośrednio przełożą się na jej pozytywne postrzeganie przez przyszłych Nabywców, a tym samym wzrost wartości nieruchomości. Zawsze staram się kompleksowo spojrzeć na projekt, tak by każda wydana złotówka miała swoje ekonomiczne uzasadnienie i przyczyniła się do szybkiej i zyskownej transakcji.

Prywatnie kocham podróże. Niezmiennie, z ogromną przyjemnością spaceruję po ulicach odwiedzanych miast i zakątków, obserwując styl życia mieszkańców oraz sposób w jaki przekłada się on na lokalną architekturę i wystrój wnętrz.

Z zainteresowaniem śledzę nowości wnętrzarskie oraz wszelkie zmiany zachodzące na rynku nieruchomości. Lubię sztukę współczesną, kulturę i kuchnię Francji, aktywny wypoczynek.

Katarzyna Buława
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies