Katarzyna Friedel

Skutecznie pośredniczy w wynajmie i sprzedaży nieruchomości

Approved

Kasia jest pośrednikiem obrotu nieruchomościami, z branżą nieruchomości związana od 16 lat. Z wykształcenia politolog. W 2006 r. zdała państwowy egzamin i uzyskała licencję zawodową pośrednika. W Warszawie prowadzi swoje biuro nieruchomości, które współpracuje ze Stage-It-Up we wszystkich przypadkach, kiedy klienci życzą sobie, aby Stage-It-Up finalizowało kompleksowo transakcję wraz ze sprzedażą lub wynajęciem nieruchomości.

Prawie 70 % klientów Kasi to tzw. stali klienci, którzy od wielu lat korzystają z usług Kasi, polecają innym i powracają do Kasi po jej fachową poradę, życzliwość i duże doświadczenie, które zawsze gwarantują bezpieczeństwo transakcji.

To co wyróżnia Kasię to ogromne zaangażowanie, optymizm, umiejętność słuchania, trafnego wyczucia i zrozumienia oczekiwań klientów, wysoka kultura osobista, cierpliwość i otwartość –  cechy, dzięki którym z powodzeniem zaspokaja od lat potrzeby mieszkaniowe oraz biurowe klientów.

Te cechy, jak i duże doświadczenie na rynku, pozwalają Kasi trafnie doradzić i wybrać nieruchomość spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Kasia ze szczerą pasją, profesjonalizmem i oddaniem specjalizuje się w obsłudze na rynku wynajmu nieruchomości segmentu premium dla cudzoziemców, pracowników korpusu dyplomatycznego, prezesów i pracowników międzynarodowych instytucji i korporacji, ludzi świata mediów.  W zakresie kupna -sprzedaży obsługuje polskich i zagranicznych inwestorów, którzy szukają nieruchomości do nabycia dla siebie lub pod kątem późniejszego wynajmu.

Kasia jest warszawianką z urodzenia, dzięki czemu ze swobodą pełni rolę nie tylko doradcy na rynku nieruchomości, ale też przewodnika po mieście, obsługując klientów, którzy często są w Warszawie po raz pierwszy.

Jej pasje i zainteresowania, poza nieruchomościami to: muzyka klasyczna, opera i jazz, śpiew, taniec, teatr; podróże bliskie i dalekie; literatura; psychologia; języki obce; aktywny wypoczynek: fitness, rower, narty.

Dodatkowym atutem Kasi jest biegła znajomość języka angielskiego oraz dobra – hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego.

Kasia współpracuje ze Stage-It-Up od początku istnienia firmy.

Katarzyna Friedel - pośrednictwo
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies