Małgorzata Wojdal

Akredytowany Home Stager

Approved

Małgorzata jest absolwentką szkoleń z home stagingu prowadzonych przez Stage-It-Up. Niedawno dołączyła do zespołu Stage-It-Up jako „Akredytowany Konsultant”.

Z wykształcenia jest projektantem mody, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Tkaniny i Ubioru w Łodzi. Jako projektant mody zdobyła m.in. Złotą Nitkę w międzynarodowym konkursie dla projektantów, prezentując kolekcję inspirowaną współpracą ze światowej sławy choreografem Thierrym Verger’em. Małgorzata ukończyła również kierunek projektowania wnętrz. Od 14 lat prowadzi własne firmy m.in. Agencję Kreatywno- Eventową Lilla House Event Studio i Studio Tańca Lilla House, łącząc w tych przedsięwzięciach jej wielkie pasje: taniec, modę, scenografię i marketing.

Odkąd pamięta wnętrza były jej wielką miłością. Po wielu latach zawodowej kariery związanej z marketingiem sprzedaży, zdecydowała się poszerzyć ten obszar o sprzedaż nieruchomości i home staging.

Ukończyła cykl szkoleń prowadzony przez markę Stage-It-Up, opracowany w oparciu o wieloletnią współpracę z brytyjską Siecią „The House Doctor® Network”.

Małgorzata postawiła na home staging ze względu na szybki i zaskakujący efekt i bezcenne, jej zdaniem, zadowolenie klientów oraz ich zaskoczenie po metamorfozach wnętrz, które zyskują nowe, niejednokrotnie spektakularne oblicze, przy jednocześnie niewielkich nakładach finansowych.

Prywatnie mama Vincenta, realizująca się na wielu płaszczyznach życiowych. Niespokojny wodnik, który goni wiatr, perfekcjonistka, która wymaga od siebie zawsze więcej niż od innych, kobieta pełna życiowej energii, miłośniczka mindfulness, zdrowego trybu życia i pozytywnego nastawienia do świata, dzięki któremu można pokonać prawie każdą przeszkodę.

Małgorzata Wojdal
Dane kontaktowe
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies