Marta Stefańska

Wykonuje mistrzowskie kompozycje kwiatowe

Approved

O mnie?

Kwiaty to moja pasja, wyssana z mlekiem matki. Rodzice prowadzili przez wiele lat gospodarstwo ogrodnicze, które wraz ze zmianą rynku przekształcono w firmę urządzającą ogrody.

Od ponad 18 lat pracuję w zawodzie florystki. Tytuł mistrza zdobyłam po studiach germanistycznych na UW, wtedy uświadomiłam sobie, że nie mogę żyć bez kwiatów.

Prowadzę kwiaciarnię w centrum handlowym IKEA w Jankach i pracuję w Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej. Na co dzień mam do czynienia z florystyką w różnych aspektach, od pojedynczego klienta, poprzez duże aranżacje, śluby i kompleksowe nasadzenia, po warsztaty z profesjonalistami. Współpraca ze Stage-It-Up daje mi największą satysfakcję w postaci pracy ze zdolnymi i twórczymi ludźmi.

galeria-scienna2-992x662Dzieła sztuki, inaczej zwane kompozycjami kwiatowymi stworzonymi przez Martę podczas warsztatów są najwyżej oceniane podczas zajęć, a klienci nimi zachwyceni do łez. Do tego potrzeba wiedzy, talentu, intuicji i wyjątkowego wyczucia. Tego Marta próbuje nauczyć na szkoleniu. Cudna galeria ścienna, zdobiona dwiema kompozycjami wpasowanymi kolorystycznie i stylistycznie do aranżacji i nieruchomości klienta. Bez wiedzy i doświadczenia to prawie niemożliwe, żeby klientka odbierające ze łzami w oczach oglądała kwiaty i kompozycje tworzone przez Martę: „Ile one wytrwają?” – pytała z zaciekawieniem.

Marta Stefańska - Mistrzynii Florystyki
Dane kontaktowe
Adres
Kwiaciarnia Em Pl. Szwedzki 3 05-090 Janki
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies