Monika Kadeja

Akredytowany Home Stager

Approved

Pierwsza akredytowana w Polsce Konsultantka brytyjskiej sieci House Doctor. Jako osoba akredytowana przez House Doctor, Monika jest również akredytowana przez Stage-It-Up – następcę marki House Doctor w Polsce. Swoją przygodę z home stagingiem rozpoczęła po ukończeniu kursu prowadzonego przez Grzegorza Pietruchę, wówczas jeszcze pod marką House Doctor. Wtedy zaczęła  intensywnie przygotowywać się do tego zawodu, kończąc dodatkowe kursy i warsztaty o projektowaniu i dekoracji wnętrz. Studiowała również książki Ann Maurice, pionierki home stagingu w Wielkiej Brytanii i niekwestionowanego autorytetu w tej dziedzinie. Zna doskonale zagadnienia rynku nieruchomości i oczekiwania klientów, ponieważ przez pięć lat pracowała jako agent nieruchomości.

Już jako nastolatka uwielbiała zmieniać wnętrza mieszkań, śledziła z pasją programy związane z dekoracją i aranżacją wnętrz. Pomimo swojej pasji, wybrała i ukończyła  studia o kierunku „ Pracownik socjalny”, ponieważ bardzo chciała pomagać ludziom, ale życie czasami płata różne figle, to teraz też pomaga ludziom, tylko trochę inaczej, zmieniając ich smutne mieszkania, w atrakcyjne wnętrza. Instynktownie wyczuwa jakie zmiany będą dla Klienta najlepsze i możliwe do zrealizowania. Dzieli się z nimi, swoją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami i pomysłami.

Co najbardziej lubi w swojej pracy? To jak ludzie reagują na odnowione mieszkanie. Ich uśmiech, zaskoczenie i zadowolenie. Klienci darzą ją zaufaniem, ponieważ potrafi nie tylko udzielać rad, ale i słuchać ludzi, by potem spełniać ich oczekiwania. Nie pozostaje też obojętna na losy zwierząt, pomaga psom i koniom, którym zabrakło szczęścia.

Monika Kadeja - Akredytowany home stager
Dane kontaktowe
Adres
Kraków
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies