Tomasz Ziemann

Akredytowany Home Stager / Pośrednik

Approved

Tomek jest pośrednikiem nieruchomości, a na rynku okolic trójmiejskich działa od 2008 roku. W Wejherowie prowadzi swoje biuro nieruchomości. Z wykształcenia jest prawnikiem. Dodatkowo posiadane duże doświadczenie techniczne pozwoliło mu znaleźć mocną pozycję na rynku nieruchomości. Jego rodzinne korzenie sięgają do budowlanych umiejętności dziadka, taty i brata – inżyniera budownictwa.

Gdy do Tomka zgłasza się klient chcący sprzedać lub poszukujący nieruchomość, może liczyć na fachowe doradztwo i szczególne zaangażowanie. Umiejętności analityczne i duże doświadczenie na rynku nieruchomości pozwalają jego klientom podejmować trafne decyzje. Wielu z tych klientów oprócz kolejnych poleceń powraca do niego po jego doświadczenie i życzliwość. Bezpieczeństwo świadczonych usług jest dla Tomka priorytetem.

Tomek jest absolwentem szkoleń House Doctor (dziś Stage-It-Up). Dzisiaj z powodzeniem realizuje zlecenia home stagingowe przygotowując nieruchomości do szybkiej i zyskownej sprzedaży. Zdobytą na szkoleniach wiedzę łączy z umiejętnościami dekoratorskimi i pasją fotograficzną.
Jako członek Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zabiega, aby również pośrednicy posiadali podstawowe umiejętności rozpoznania potrzeby kreowania właściwego wizerunku nieruchomości. Przeprowadził dla wyselekcjonowanej grupy pośredników warsztaty o home stagingu.

Tomek chętnie dzieli się wiedzą o home stagingu w lokalnej prasie i radio.

Tomek uwielbia aktywnie spędzać czas. Podróże, sporty walki, latem windsurfing a zimą narciarstwo. Interesuje się wnętrzarstwem i nieruchomościami.

W Stage-It-Up Tomasz jest nieocenionym ogniwem łączącym świat pośrednictwa ze światem home stagingu i jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie wdrażania tej usługi w agencji pośrednictwa.

Tomasz Ziemann - Akredytowany home stager
Dane kontaktowe
Adres
ul. Drzeżdżona 17 84-200 Wejherowo
Więcej
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies