Mentoring

Mentoring

6-MIESIĘCZNY MENTORING i COACHING PO SZKOLENIU

Oferowany przez doświadczonych członków sieci House Doctor Polska

Każdy z Kursantów po ukończeniu szkolenia biznesowego jest automatycznie zakwalifikowany do Programu Mentoringu Sieci House Doctor, po potwierdzeniu jednakże chęci skorzystania z programu. Program Mentoringu to systemowo opracowany sposób wsparcia i pomocy Kursantom w drodze do uzyskania Akredytacji Sieci House Doctor Network, a także w początkach pracy jako Home Stager.

Program Mentoringu to 6 godzin telefonicznych lub za pośrednictwem Skyp’a – ustnych konsultacji z Zespołem HouseDoctorPolska dostępnych przez 6 miesięcy od daty ukończenia kursu.

Jak to działa?

Sesja mentoringowa to telekonferencja Kursanta wraz z reprezentantem / reprezentantami Sieci HouseDoctorPolska. Rekomendujemy podzielenie dostępnego czasu na 4 lub 6 sesji. Każda sesja powinna zostać umówiona z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Może to być rozmowa dotycząca tematyki zarówno dekoratorskiej jak i biznesowej.

Proponowany termin konsultacji oraz tematy rozmowy, poparte uporządkowanym materiałem zdjęciowym, dokładnym opisem kwesii do poruszenia oraz dokładnej listy pytań należy przesłać na adres mailowy: mentoring@housedoctorpolska.pl. Im bogatszy będzie przesłany materiał przed rozmową (przykłady zdjęć, stron internetowych, zdjęcia realizacji, logotyp w trakcie opracowywania etc.), tym większą szansę będziemy mieli na merytoryczne przygotowanie się do rozmowy i doboru odpowiedniej osoby z naszego Zespołu, która posiada w danej tematyce najodpowiedniejsze kompetencje.

Jeżeli tematyka proponowanej rozmowy mentoringowej jest mocno zróżnicowana, proponujemy, aby podzielić sesje na oddzielne rozmowy tematyczne. Np. oddzielenie kwestii biznesowych od kwestii dekoratorskich. Pamiętaj – im większy materiał prześlesz do nas przed rozmową, tym większa szansa, że

Podczas sesji mentoringowej zostaną udzielone Ci trafne i konkretne odpowiedzi i tym lepiej wykorzystasz czas, który masz do dyspozycji.

 Warunki objęcia Programem Mentoringu:
 • ukończenie szkolenia podstawowego „Home staging – techniki przygotowania nieruchomości do sprzedaży”
 • ukończenie szkolenia biznesowego „Jak rozpocząć i skutecznie prowadzić własny biznes w branży home stagingowej”
 • zgłoszenie z prośbą o włączenie do Programu Mentoringu – wniosek mailowy powinien zawierać:
   • imię i nazwisko Kursanta
   • datę ukończenia kursu biznesowego i jego lokalizację (Warszawa, Katowice etc.) Potwierdzenie chęci skorzystania z mentoringu i coachingu powinno być wysłane maksymalnie miesiąc po ukończeniu szkolenia biznesowego na adres: mentoring@housedoctorpolska.pl.

  Po wyczerpaniu dostępnego czasu lub po upływie okresu pół roku od ustalonej daty początku mentoringu istnieje możliwość kontynuacji rozmów mentoringowych na zasadach opisanych powyżej.

  Cena godzinnej konsulacji mentoringowej po zakończonym programie wynosi 150 zł brulo i płatna jest przelewem 3 dni po ustaleniu terminu rozmowy.

Powrót na stronę szkoleń – kliknij tu: szkolenia.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies