bag_syh


O NAS

Jesteśmy pierwszą na polskim rynku firmą świadczącą profesjonalne usługi home staging

Nasze doświadczenie opiera się na wielu realizacjach zarówno w kraju jak i zagranicą. Oprócz wykonywania zleceń home staging firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy firmą, która przez prawie cztery lata prowadziła szkolenia na bazie licencji udzielonej przez brytyjską sieć home stagerów „The House Doctor Network®”, której założycielką jest amerykanka Ann Maurice, znana w Polsce z niezwykle popularnego serialu „House Doctor” pod polskim tytułem „Zaklinacze Wnętrz”.

Od 2105 roku rozpoczęliśmy działalność pod własną marką „The Stage-It-Up Company”, która na dzień dzisiejszy działa w Polsce, ale niebawem zostaną otwarte filie w Wielkiej Brytanii i Francji, a w późniejszym czasie, także w innych krajach Unii Europejskiej. Dzięki temu marka stanie się prawdziwie międzynarodowa, a materiał szkoleniowy bardziej uniwersalny, dostosowany do specyfiki danego kraju, w którym będziemy prowadzić szkolenia.

Na dzień dzisiejszy w Polsce organizujemy najbardziej kompleksowe i profesjonalne szkolenia adresowane do wszystkich zainteresowanych tematyką home stagingu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies