Blog

Pierwszy polski „Akredytowany Konsultant” House Doctor (płci męskiej)

Pierwszy polski „Akredytowany Konsultant” House Doctor (płci męskiej)

Witamy w Klubie Akredytowanych home stagerów Tomka Ziemanna, który pochodzi z Wejherowa, jest pośrednikiem i home stagerem w jednym i  obsługuje pod jednym i drugim kątem rynek trójmiejski.

Historia znajomości Tomka z House Doctor Polska zaczęła się 11 maja 2013 roku, kiedy to Tomasz przyjechał do nas do Warszawy na kurs podstawowy. Tomek odbył kurs biznesowy w terminie późniejszym.

Oto kilka wspomnień:

Od tamtej pory nieprzerwanie jesteśmy w kontakcie, czy to realnym na spotkaniach, czy podczas zjazdów branżowych, czy podczas odwiedzin Tomka nas na szkoleniach. Do tego należy doliczyć niezliczone godziny rozmów o biznesie prze telefon i mam poczucie, jakbyśmy się znali już co najmniej parę dekad. A skoro dopiero od 2013 roku, to znaczy, że jest flow i że było nam pisane, że spośród grona męskiego to właśnie Tomek zyskał Akredytację jako pierwszy, szczególnie że nie poddawał się i konsekwentnie dążył do celu.

Teraz to już fakt, więc cały Zespół House Doctor Polska (jak i pół pozostałej Polski) składa Ci serdeczne gratulacje i mam nadzieję, że akredytacja Ci zaprocentuje i być może okaże się nawet przełomowym momentem w Twoim home stagingowym życiu zawodowym. W końcu mamy na Północy reprezentanta !!!

A w Polsce jest nas trójka akredytowanych. Będzie się działo!

2 komentarze

  1. Tomek

    Bardzo dziękuję zespołowi House Doctor Polska, za umożliwienie mi rozpoczęcia świetnej „drogi zawodowej” z home stagingiem. I dzisiaj mogę powiedzieć, że nie był to przypadek. Cieszę się ogromnie mocno, że mogę dołączyć do grona akredytowanych home stagerów House Doctor Polska. 😀 pozdrawiam.

    1. Grzegorz Pietrucha

      Tomek, cała przyjemność po naszej stronie. Życzymy samych sukcesów i mam nadzieję, że tak jak do tej pory, pozostaniemy w stałym kontakcie!

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies