Blog

Polityka – „Mieszkania do okazania”

Polityka – „Mieszkania do okazania”

Ciekawy artykuł przekrojowy przez cały rynek polskiego home stagingu, napisany przez panią Urszulę Szyperską z Polityki. Ze wszystkich firm home stagingowych na polskim rynku, pani Urszula zdecydowała wybrać zdjęcie jednej z naszej realizacji jako zdjęcie obrazujące kwintesencję home stagingu.

A realizacja była bardzo ciekawa i nie była typowym zleceniem home stagingowym. Naszym klientem był bowiem nie właściciel sprzedający mieszkanie, tylko jego nowy nabywca, który kupił mieszkanie inwestycyjnie, z celem przekształcenia go w mieszkanie na wynajem. Doskonała lokalizacja na warszawskiej Starówce podpowiedziała nam kim może być klient docelowy, a koncepcję aranżacji wykonaliśmy zgodnie z zasadami home stagingu. Tak, aby mieszkanie miało szansę spodobać się jak najszerszemu gronu odbiorców z tej grupy docelowej.

Skutek? Mieszkanie wynajęte zanim jeszcze nowy właściciel – inwestor, miał szansę je obejrzeć po remoncie i po metamorfozie. Czyż to nie dowód na to, że stosując prawidłowo zinterpretowane zasady home stagingu można osiągnąć sukces finansowy? Nam się wydaje, że tak!

Przeczytajcie artykuł pani Szyperskiej i obejrzyjcie zdjęcie realizacji.

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies