Blog

26 skutecznych porad na szybką sprzedaż nieruchomości – via Freedom Nieruchomości

26 skutecznych porad na szybką sprzedaż nieruchomości – via Freedom Nieruchomości

„Kochani, przedstawiamy Wam publikację przygotowaną przez Freedom nieruchomości, zaprzyjaźnioną z nami agencję nieruchomości, w której mieliśmy okazję dodać od siebie kilka rad. Zachęcamy do miłej lektury!”

Izabella Dębek i Grzegorz Pietrucha

A oto ona: 

Tytuł:

1. 26 skutecznych porad, dzięki którym szybko sprzedasz nieruchomość.

2. Sprzedajesz mieszkanie? Sprawdź o co musisz zadbać, aby zrobić to szybko i skutecznie.

3. Zastosuj skuteczne zasady, dzięki którym szybko sprzedasz mieszkanie

4. Nowy e-book o sprzedaży nieruchomości dostępny za darmo!

Sprzedaż nieruchomości jest procesem skomplikowanym i czasochłonnym. Obejmuje takie wyzwania jak weryfikacja dokumentacji, przygotowanie oferty, efektywną promocję, negocjacje oraz finalizację. Jak się jednak okazuje, dzięki praktycznemu ebookowi, przygotowanemu przez agencję freedom nieruchomości, może on być zdecydowanie bardziej przystępnym i zrozumiałym.

Agenci i Eksperci

Publikacja powstała w wyniku współpracy agentów freedom nieruchomości z przedstawicielami takich portali jak otodom.pl, domiporta.pl, czy dom.gratka.pl. 26 porad zostało poszerzonych o komentarze ekspertów z branży nieruchomości i marketingu, wśród których znaleźli się między innymi Artur Osak (dom.gratka.pl), Maciej Górka (domiporta.pl), czy Artur Jabłoński (jeszczejedenblog.pl). Całość uzupełniają specjalnie przygotowane infografiki oraz profesjonalne fotografie wnętrz.

W czym pomoże Ci ten e-book?

Z publikacji dowiesz się od czego rozpocząć przygodę ze sprzedażą nieruchomości, co zweryfikować, jak przygotować ofertę, na co zwracać uwagę podczas promocji oraz jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi sytuacjami konfliktowymi. Porady tam zawarte pomogą w wycenie, kompletowaniu dokumentów, przebrnięciu przez formalności oraz dostarczą cennych uwag w kwestii negocjacji.

Jak go zdobyć?

E-book dostępny jest całkowicie za darmo na stronie www.freedom-nieruchomosci.pl/blog (możesz kliknąć rysunek poniżej). Aby go pobrać, wystarczy udostępnić link na którymkolwiek z portali społecznościowych.

ebook-szybka-sprzedaz

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies