Events

Ładowanie Wydarzenia

KALENDARZ SZKOLEŃ

Find Events

Wydarzenia for Luty 2018

Calendar Month Navigation

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Podstawy w Warszawie

14

Podstawy w Warszawie

15

Biznes w Warszawie

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
+ Export Events

Cykl szkoleń, który Państwu oferujemy, to usystematyzowany materiał szkoleniowy opracowany w oparciu o naszą wieloletnią współpracę z brytyjską Siecią „The House Doctor® Network”, wzbogacony o doświadczenia, które zdobyliśmy świadcząc usługi home staging w Polsce od ponad pięciu lat. Nasz obecny autorski program jest opracowany tak, by kursant, przechodząc przez kolejne stopnie zaawansowania, miał możliwość uzyskania tytułu „Akredytowanego home stagera” Sieci „The Stage-It-Company”.

Program szkoleniowy został poparty naszymi wieloletnimi doświadczeniami i praktyką na polskim rynku jako pierwszej w Polsce firmy, która zajęła się home stagingiem. Przy tworzeniu programu szkoleń i jego adaptacji do polskich warunków brali udział agenci i pośrednicy w obrocie nieruchomościami, architekci, dekoratorzy wnętrz, specjaliści od marketingu i finansów.

Dzięki tej współpracy powstał program doskonale dostosowany do polskich realiów rynku nieruchomości wzbogacony o rozwiązania dotychczas jeszcze nie oferowane w kraju, a sprawdzające się od wielu lat na rynkach zachodnich.

Program zakłada łącznie osiem dni szkoleniowych, choć kursanci mogą dowolnie wybierać początkowe moduły z naszej oferty. Pełen pakiet szkoleniowy obejmuje podstawy (2 dni – moduł 1.1), szkolenie biznesowe w home stagingu (1 dzień – moduł 1.2) oraz 5 dniowe warsztaty (moduł 2) – metamorfoza autentycznej nieruchomości wystawionej na sprzedaż połączona z dodatkowymi warsztatami praktycznymi w sali szkoleniowej. Dla osób poważnie zainteresowanych branżą, jest to najbardziej profesjonalna i najbardziej kompleksowa oferta szkoleń „home staging” w Polsce!

Approved


 DO KOGO SKIEROWANE SĄ SZKOLENIA:

– dla osób zamierzających założyć firmę lub w innej formie  świadczyć usługi home stagingu;

– dla pośredników w nieruchomościach;

– dla hobbystów i amatorów bez wcześniejszych doświadczeń zawodowych;

– dla projektantów wnętrz;

– dla przedstawicieli firm deweloperskich (właścicieli, pracowników biur sprzedaży etc,);

– dla osób z branż komplementarnych, takich jak krawcowych, pośredników finansowych, florystów, właścicieli hoteli i pensjonatów, fotografów wnętrz, wykonawców prac remontowych etc.;

– dla osób poszukujących „nowej drogi zawodowej”.

CO WYRÓŻNIA NASZE SZKOLENIA

bag_syh
Możliwość ubiegania się o tytuł akredytowanego home stagera i dyplom sygnowany przez międzynarodową sieć „The Stage-It-Up Company” i tym samym dołączenia do ogólnopolskiej jak i międzynarodowej sieci akredytowanych home stagerów.

bag_fah
Półroczny mentoring i coaching po ukończeniu szkolenia „Jak rozpocząć i skutecznie prowadzić własny biznes w branży home stagingowej„.

bag_lyh
Możliwość dołączenia do nieformalnej i zamkniętej grupy networkingowej absolwentów naszych szkoleń na Facebooku, która obecnie liczy ponad 200 osób.

bag_bah
Jesteśmy firmą ogólnopolską. Szkolimy w głównie w Warszawie, ale nasi kursanci przyjeżdżają do nas z całego kraju.

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies