bag_syh

NASZE USŁUGI DLA B2B

1. DOMY I MIESZKANIA POKAZOWE DLA DEWELOPERÓW

Jako home stagerzy, rozumiemy lepiej niż ktokolwiek jakie są potrzeby i wymagania Państwa klientów – nabywców mieszkań czy domów.

Projektowane przez nas mieszkania czy domy pokazowe są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i funkcjonalne. Jednym z częściej popełnianych błędów przez architektów czy projektantów wnętrz przy kreowaniu wnętrz pokazowych jest podkreślanie własnego warsztatu i gustu, a nie spełnianie potrzeb grupy docelowej. Nasz Zespół posiada unikalną umiejętność połączenia doświadczenie i wiedzy z rynku nieruchomości i z zakresu projektowania wnętrz. Tak wykreowane nieruchomości pokazowe są zarówno atrakcyjne dla oka jak i czytane jako funkcjonalne i użyteczne.

Dom pokazowy to nie dom na pokaz, to pokazanie, jak klient docelowy będzie tam mógł mieszkać wraz ze swoją rodziną

Nasze doświadczenia pokazują, że klienci w tym samym stopniu zwracają uwagę na aspekty estetyczne jak i praktyczne. Mając na uwadze potrzeby klientów docelowych, projektujemy wnętrza tak, aby spełniały one ich wszystkie wymogi funkcjonalne.

Usługę wykonujemy kompleksowo, począwszy od analizy potrzeb klienta docelowego, poprzez opracowanie budżetu inwestycji i projektu, do jego wdrożenia „pod klucz” – do przysłowiowego ostatniego obrazka.

W razie zainteresowania tą usługą, uprzejmie prosimy o kontakt telefonicznie pod +48 502 065 266 lub mailowo pod adresem: biuro@stage-it-up.pl. Działamy na terenie Mazowsza, a pozostałe projekty realizujemy przy współpracy z najlepszymi absolwentami naszych kursów w danym regionie.

2. DEDYKOWANE PAKIETY WYKOŃCZENIOWE DLA NABYWCÓW MIESZKAŃ I DOMÓW U DEWELOPERÓW

Mamy świadomość tego, że każda inwestycja deweloperska znajduje się w innym otoczeniu i jest zaprojektowana w różnorakich stylach. Nasze doświadczenia pokazują, że klienci w większości wzorują się na domach i mieszkaniach pokazowych przy indywidualnym projektowaniu wnętrz, lecz mają jednocześnie potrzebę indywidualizacji projektu.

Dlatego aby uniknąć powtarzalności rozwiązań projektowych, opracowaliśmy usługę dla firm deweloperskich polegającą na opracowaniu dedykowanych pakietów wykończeniowych pod daną inwestycję. Pakiety te odzwierciedlają i nawiązują stylem do architektury samej inwestycji – tym samym trafiają w gusta nabywców.

Dedykowany pakiet wykończeniowy polega na:

   1. przygotowaniu projektu aranżacji
   2. przygotowaniu tablicy nastrojowej (moodboardu)
   3. przygotowaniu wyborów materiałowych i innych elementów wyposażenia wraz z wyceną.
   4. przygotowaniu materiału prezentacyjnego dla klienta

Ceny, zakresy jak i terminy wykonania pakietów są do indywidualnego ustalenia z Państwem. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@stage-it-up.pl lub telefonicznego pod +48 502 065 266.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się poniżej z przykładowym pakietem i możliwością jego zaprezentowania Państwa Klientom.

3. WDROŻENIE USŁUGI „HOME STAGING” W AGENCJI POŚREDNICTWA

Polega ono na opracowaniu wewnętrznych procedur współpracy na linii agencja pośrednictwa => home stager. Home staging przestaje być powoli w Polsce opcjonalnym zabiegiem marketingowym stosowanym przez pośredników, a konkurencja wymusza na poważnych uczestnikach rynku profesjonale przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przed jej wprowadzeniem na portale ogłoszeniowe. W zależności od Państwa preferencji, home staging może być przez Państwa firmę oferowany na zasadzie:

    1. usługi świadczonej „in house” przez zatrudnionych przez Państwa home stagerów;
    2. firmowania usługi home staging, lecz outsourcowania jej na zewnątrz
    3. polecanie zewnętrznej firmy home stagingowej jako oddzielnej firmy świadczącej odrębną usługę

Z racji długiego doświadczenia na polskim rynku i obserwacji trendów i praktyk stosowanych na zachodzie, będziemy w stanie doradzić Państwu, w oparciu o założenie Państwa modelu biznesowego, optymalne rozwiązanie na współpracę z home stagerem. Poradzimy Państwu w jaki sposób optymalnie wykorzystać to narzędzie i uniknąć pułapek, w które wpaść może firma, która nie współpracowała wcześniej z home stagerem. Np. w jaki sposób uniknąć oczekiwania klienta, że wszelkie prace home stagingowe odbędą się w ramach prowizji za sprzedaż nieruchomości, włącznie z jej sprzątaniem.

Umiejętne wdrożenie home stagingu – tylko za naszą poradą i przy współpracy z nami i siecią najlepszych absolwentów naszych szkoleń.

Zakres i cena usługi konsultingowej jest do indywidualnego omówienia. W tym celu prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@stage-it.up.pl lub telefoniczny pod +48 502 065 266.

4. PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

Nawet najpiękniej wykonana stylizacja domu czy mieszkania może prezentować się nieatrakcyjnie na zdjęciach, jeżeli nie jest wykonana przez profesjonalnego fotografa, który specjalizuje się w fotografii wnętrz.

Profesjonalna sesja w wydaniu House_Doctor_Polska to sesja wykonana we współpracy pomiędzy stylistą wnętrza a fotografem, by wiernie i w jak najkorzystniejszym świetle przedstawić wynik prac home stagingowych. Zwracamy jednocześnie uwagę na fakt, że zdjęcia będą następnie wykorzystane do zaprezentowania nieruchomości w portalach internetowych, dlatego zakres i charakter zdjęć wykonujemy tak, by nieruchomość prezentowała się korzystnie nie tylko w rzeczywistości, ale także już na etapie jej oglądania za pośrednictwem internetu.

Cena profesjonalnej sesji zdjęciowej zależy od wielkości nieruchomości, ilości ujęć, ilości pomieszczeń oraz od tego, czy jest to dom czy mieszkanie i waha się od 200 do 800 zł. Istnieje także możliwość wykonania sesji zdjęciowej posesji dronem – cena do indywidualnego ustalenia.

Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@stage-it-up.pl lub telefonicznego pod +48 502 065 266.

5. WIRTUALNE ARANŻACJE WNĘTRZ W STANIE DEWELOPERSKIM

W określonych przypadkach wirtualne aranżacje mogą okazać się najkorzystniejszym i najefektywniejszym cenowo sposobem zaprezentowania potencjału nieruchomości w stanie deweloperskim.

Opracowane przez nas wizualizacje są zgodne z metodologią home stagingu. Nie są one popisem umiejętności artystycznych projektanta, lecz prezentują nieruchomość pod kątem estetycznym i funkcjonalnym. Wirtualna aranżacja wnętrza może stać się inspiracją dla przyszłego nabywcy jak będzie mógł zaaranżować wnętrze w stanie realnym, po jego zakupie i obejrzeniu w stanie deweloperskim.

Wirtualny home staging w wydaniu Stage-It-Up to:

      • wizualizacje fotorealistyczne opracowane przez profesjonalnego grafika komputerowego pod kierunkiem home stagera i zgodnie z tą samą metodologią, wg której przeprowadzamy prace home staginowe w realu – tzn. zaczynamy od zdefiniowania profilu docelowego klienta i aranżację dostosowujemy do jego potrzeb, tak by efekt końcowy był neutralny i elegancki zarazem;
      • bazujemy wyłącznie na elementach realnie występujących na rynku, unikamy stosowania modeli, których przyszły nabywca nie będzie w stanie nabyć realnie w sklepach – by uniknąć potencjalnego efektu rozczarowania klienta, który nie będzie w stanie nabyć tego, co spodoba mu się na wizualizacji.

loft14

Ralizacja autorstwa proj. Edyty Utlińskiej i Norberta Smolarka.

W celu ustalenia ceny usługi prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@housedoctorpolska.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 502 065 266.

6. PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE GRAFICZNE OFERTY NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ WRAZ Z OPISEM

W uzasadnionych przypadkach, np., w przypadku nieruchomości o bardzo wysokiej cenie rynkowej, istnieje możliwość przygotowania ogłoszenia w atrakcyjnej oprawie graficznej wraz z opisem.

Jest to ciekawy zabieg marketingowy, który pozwoli wyróżnić i zwrócić uwagę na Państwa nieruchomość!

Dokładny zakres takiego opracowania jest do omówienia indywidualnie.

W zależności od okoliczności i od wariantów, możliwe jest:

    1. wykonanie opisu i sesji fotograficznej samego osiedla lub okolicy
    2. wykonania kolorowych lub trójwymiarowych rzutów nieruchomości, które oprócz zdjęć bardzo pobudzają wyobraźnię potencjalnych nabywców.

W celu ustalenia ceny usługi prosimy o kontakt mailowy pod adresem: biuro@stage-it-up.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 502 065 266.

 

oferta na wynajem Foto_1

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies