Blog

Wejście do "Centrum Żoliborz"
, ,

Zmiana miejsca kursu z home stagingu …

Jak wiecie, od kilku już lat szkolenie z home stagingu odbywało się na warszawskiej Woli w sali szkoleniowej firmy Educoncept. Od 1 maja 2017, wszystkie szkolenia z home stagingu przenoszą się do zupełnie nowej lokalizacji, w jakże klimatycznym miejscu – na planu Inwalidów w części należącej do przedwojennego Żoliborza oficerskiego.

Od 1 maja 2017 – jeżeli chcesz uzyskać dyplom ukończenia kursu z home stagingu pod marką „Stage-It-Up”, zapraszamy Cię do Centrum Żoliborz, gdzie „Stage-It-Up” będzie miało swoją stałą bazę. Tu będą odbywały się wszystkie zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne 2d.

Zajęcia przestrzenne (pół dnia) odbywać się będą natomiast w Ożarowie Mazowieckim, w zaprzyjaźnionej z nami wypożyczalni mebli Express Furniture Rental, która udostępni nam cały swój asortyment na potrzeby kursu i Kurantów.  Transport z Żoliborza do Ożarowa i z powrotem jest zorganizowany przez Stage-It-Up i jest wliczony w cenę kursu.

Anna Polanowska i Grzegorz Pietrucha

A oto kilka fotek z ostatniej sesji aranżacji przestrzennych z Ożarowa:

Pamiętajcie. Od 1 maja 2017 roku, szkolenia z home stagingu w Warszawie organizowane przez Stage-It-Up znajdują się w nowej lokalizacji, na warszawskim starym Żoliborzu, przy pl. Inwalidów 10. 01-552 Warszawa. Doskonałe, klimatyczne otoczenie, świetna infrastruktura – dobry nocleg i dojazd.

Jednocześnie chcieliśmy podziękować firmie Educoncept za wiele lat owocnej współpracy i udostępniania nam swojej własnej sali na potrzeby przeprowadzenia naszych szkoleń. Dziękujemy!

Twój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Polityka Cookies